Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dulkadiroğlu Çiçekçi , Kahramanmaraş Organizasyon , Kahramanmaraş Çikolata
#1
Florya Çiçekçilik 
[Resim: logo.png]
Kahramanmaraş’ta bulunan Florya çiçekçi mağazamızdan siz değerli müşterilerimize çiçek, pelüş hediyeler, pasta, çikolata vb. tüm özel günleriniz için aradığınız hediyeleri online olarak sunuyoruz.
Florya çiçekçilik mağazası olarak Kahramanmaraş çikolata ve çiçekçilikte öncü bir firmayız. Sizlere hem mağazamızdan hem de online olarak tasarladığımız olduğumuz çiçekleri online olarak sunuyoruz. Dilerseniz siparişinizi tamamlarken hazır olarak sizlere sunduğumuz notlardan biri seçerek duygularınızı kolaylıkla ifade edebilirsiniz.
[Resim: vazoda-beyaz-lilyum_lg.jpg]
 
 Sevdiklerinizi mutlu etmek için özel ürettiğimiz yüksek kalitede ve lezzette olan ‘’Seni Seviyorum’’ çikolatalarımız için hemen sipariş oluşturabilirsiniz. Aynı zamanda Kahramanmaraş organizasyon mağazası olarak doğum günleri, nişan, düğün ve açılış gibi özel günler için pasta hazırlıyoruz. Bu özel tasarım pastalar tamamen sizlerin isteğine bağlı olarak yapılmaktadır. 
Dulkadiroğlu çiçekçi olarak siz değerli müşterilerimize özel anlam taşıyan çiçekleri online olarak gönderiyoruz. Sektörde 20 yılı aşkın hem mağazacılık hem de online satış hizmeti sunuyoruz. Lale, papatya, gül, bonsai, canlı çiçekler, saksı çiçekleri, kuru çiçekler, yapay çiçekler ve tamamıyla kendimize özgü olarak sizler için tasarladığımız çiçekleri uygun ücretler de sunmaktayız. 
 
 
https://www.floryacicek.com.tr/
Bul
Alıntı


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi